Lupa

Kariéra

V současné době nabízíme pozici Medical Sales Representative - region Ostravsko

Popis pozice

  • Návštěvy lékáren ( cca 50%)
  • Návštěvy lékařů (cca 50%)  převážně PED, GYN, PSY, ORT a REVMA
  • Region Ostrava, Opava, Bruntál, Jeseník
  • Účast na kongresech – aktivní účast na stánku při prezentacích firem
  • Samostatné plánování návštěv a aktivit
  • Samostatná příprava cílů a aktivit na cyklus/měsíc/návštěvu
  • Aktivní komunikace s nadřízeným
  • Proaktivní návrhy aktivit
  • Denní reporting o uskutečněných aktivitách/návštěvách prostřednictvím reportovacího systému
  • Měsíční reporting

Požadavky na kandidáty

  • VŠ nebo SŠ vzdělání (ne SOU s maturitou) farmaceutického, zdravotnického nebo chemického zaměření
  • Ideální kandidát má zkušenosti s lékárnami a/nebo  lékaři v uvedených odbornostech
  • Schopnost sebereflexe a schopnost přijímat feedback
  • Asertivita při jednání
  • Obchodní a analytické myšlení
  • Schopnost plánování návštěv – territory management na vysoké úrovni
  • Schopnost a ochota kontinuálního medicínského sebevzdělávání
  • Časová flexibilita (zejména v ZD); ochota „práce navíc“
  • Základní znalost anglického jazyka

V případě zájmu se prosím ozývejte na e-mailovou adresu: katerina.krejcirikova@bauschhealth.com.

Děkujeme.