Lupa

Kariéra

V současné době nabízíme pozici Medical Sales Representative - region Morava

Popis pozice

  • Návštěvy lékáren ( cca 50%)
  • Návštěvy lékařů (cca 50%)  převážně PED, GYN, PSY, ORT a REVMA
  • Region: Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo
  • Účast na kongresech – aktivní účast na stánku při prezentacích firem
  • Zajišťování a aktivní účast na seminářích pro lékaře (produktové prezentace)
  • Samostatné plánování návštěv a aktivit
  • Samostatná příprava cílů a aktivit na cyklus/měsíc/návštěvu
  • Aktivní komunikace s nadřízeným
  • Proaktivní návrhy aktivit
  • Denní reporting o uskutečněných aktivitách/návštěvách prostřednictvím reportovacího systému
  • Měsíční reporting

Požadavky na kandidáty

  • VŠ nebo SŠ vzdělání (ne SOU s maturitou) farmaceutického, zdravotnického nebo chemického zaměření
  • Ideální kandidát má zkušenosti s lékárnami a/nebo  lékaři v uvedených odbornostech
  • Schopnost sebereflexe a schopnost přijímat feedback
  • Asertivita při jednání
  • Obchodní a analytické myšlení
  • Schopnost plánování návštěv – territory management na vysoké úrovni
  • Schopnost a ochota kontinuálního medicínského sebevzdělávání
  • Časová flexibilita (zejména v ZD); ochota „práce navíc“
  • Základní znalost anglického jazyka

V případě zájmu se prosím ozývejte na e-mailovou adresu: katerina.krejcirikova@bauschhealth.com.

Děkujeme

V současné době nabízíme pozici Produktový Manažer

Účel pozice:

Příprava a realizace marketingových plánů produktů zaměřená na maximální využití příležitostí na trhu, odlišení od konkurence a dosažení co nejvyšší profitability přípravku.

Hlavní zodpovědnosti:

  • Příprava prodejních a marketingových plánů na roční a cyklové bázi, jejich realizace a uzpůsobení dle aktuálního vývoje trhu a prodejních výsledků.
  • Především RX a Generic
  • Efektivní investování finančního rozpočtu a vyhodnocování návratnosti investic.
  • Sledování trhu, konkurence a chování zákazníků, mapování a využívání příležitostí na trhu.
  • Ve spolupráci s logistikou zajištění odpovídajícího množství zboží v distribuci a efektivní řešení zásob se zkracující se dobou exspirace.
  • Produktový a odborný trénink prodejních týmů, zpracování a aktualizace tréninkových manuálů.
  • Spolupráce s ASMs (Area Sales Manager) při podpoře prodejních týmů a jejich motivaci.
  • Pravidelný kontakt s důležitými zákazníky a KOLs, spolupráce s KAM (Key Account Manager) a ASMs u klíčových zákazníků (nemocnice, lékárenské řetězce) při zajištění odběru přípravků a zvyšování tržního podílu.
  • Výběr a spolupráce s dodavatelskými agenturami a partnery.
  • Dodržování zákonných norem a interních předpisů společnosti.
  • Aktivní účast na poradách a mítincích společnosti, spolupráce s ostatními kolegy a odděleními, a to jak lokálně, tak mezinárodně.
  • Účelné a šetrné využívání svěřených firemních prostředků.
  • Neustálý rozvoj znalostí sledování nových trendů v oblasti marketingu a svěřených terapeutických oblastí.
  • Řešení aktuálně vzniklých situací, které ohrožují výsledky nebo dobré jméno společnosti ve spojitosti se svěřenými produkty, zákazníky nebo terapeutickými oblastmi.

Nadřízenost, podřízenost a spolupráce:

  • PM je přímo podřízen Sales & Marketing Director a řediteli společnosti.
  • Spolupracuje s ASMs, ostatními PMs (Product Manager) regulačním, logistickým a finančním oddělením.

Přístup:

  • Orientace na výsledky a zodpovědnost za naplánované cíle v prodejích a aktivitách.
  • Chuť neustále zlepšovat procesy a postupy, hledání příležitostí ke zvyšování prodejů, tržního podílu a výsledků firmy.
  • Entuziasmus a sebemotivace a motivace kolegů k dosahování lepších výsledků.
  • Otevřená komunikace a týmová spolupráce.

Tato náplň práce podléhá schválení ředitele a může být pozměněna s ohledem na potřeby společnosti.

V případě zájmu se prosím ozývejte na e-mailovou adresu: natalie.dankova@bauschhealth.com

Děkujeme.

Do svého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici :

MEDICÍNSKÝ REPREZENTANT – Ústí nad Labem, Děčín, Litoměřice, Mělník a Praha

Pracovní náplň:
• Každodenní kontakt s lékaři a nabídka produktů v oblasti (Oftalmologie, Alergologie)
• Denní reporting o uskutečněných aktivitách/návštěvách v CRM
• Organizace a vedení seminářů, školení, účast na konferencích
• Zodpovědnost za prodej a udržování a prohlubování dobrého jména společnosti

Požadujeme:
• VŠ, VOŠ nebo SŠ farmacie, lékařství, přírodní vědy
• Praxe na pozici obchodního zástupce či MR výhodou
• Výborné prezentační dovednosti, zájem učit se nové věci
• Schopnost komunikovat s odbornými lékaři
• Bydliště v dojezdové blízkosti svěřeného regionu
• Schopnost sebereflexe a schopnost přijímat zpětnou vazbu
• Časová flexibilita
• Dynamická osobnost, ochota pracovat pro tým, přímost a kreativita vítána

Nabízíme:
• Perspektivní zaměstnání u mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
• Motivující finanční ohodnocení a bonusy s vazbou na dosažené výsledky
• Pracovní smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku, poté prodloužení na dobu neurčitou
• Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
• Zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu
• Možnost budování kariéry v perspektivním odvětví
• Pracovní vybavení odpovídající náročnosti pozice, služební automobil, mobilní telefon, IT vybavení
• Zaměstnanecké benefity

V případě zájmu se prosím ozývejte na e-mailovou adresu: zdenek.jedlinski@bauschhealth.com.

Děkujeme.