Lupa

Kariéra

V současné době nabízíme pozici Medical Sales Representative - okresy Beroun, Kladno, Praha 1, Praha-západ, Příbram, Rakovník, Rokycany

Popis pozice:

•  Návštěvy lékařů v příslušných specializacích (GP, INT, ORL + lékárny)

•  Samostatné plánování návštěv a aktivit

•  Samostatná příprava cílů a aktivit na cyklus/měsíc/návštěvu

•  Denní reporting o uskutečněných aktivitách/návštěvách

•  Měsíční reporting

•  Účast na kongresech – aktivní účast na stánku při prezentaci firmy

Požadujeme:

•  VŠ nebo SŠ vzdělání (ne SOU s mat.) příslušného směru nebo humanitní, ekonomické….

•  Obchodní a analytické myšlení

•  Kultivovaný projev a komunikace

•  Bydliště v dojezdové blízkosti svěřeného regionu

•  Schopnost sebereflexe a schopnost přijímat zpětnou vazbu

•  Asertivita při jednání

•  Časová flexibilita

•  Dynamická osobnost, ochota pracovat pro tým, přímost a kreativita vítána

•  Schopnost a ochota k sebevzdělávání

•  Požadovaná praxe v oboru minimálně 2 roky

•  Praxe na podobné pozici výhodou.

Nabízíme:

• Perspektivní zaměstnání u mezinárodní společnosti

• Motivující finanční ohodnocení a bonusy s vazbou na dosažené výsledky

• Pracovní smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku, poté prodloužení na dobu neurčitou

• Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje

• Zajímavou a samostatnou práci v dynamickém kolektivu

• Možnost budování kariéry v perspektivním odvětví

• Pracovní vybavení odpovídající náročnosti pozice, služební automobil, mobilní telefon, IT vybavení

• Zaměstnanecké benefity